Festival

Festival Mníšek do Ulic 2020 se ruší.

Bohužel nám nezbývá, než vzhledem k nastalé situaci způsobené pandemií viru covid-19 zrušit festival Mníšek do Ulic, společně s Tvořivým trhem. 

Momentálně pracujeme na jeho přesunutí na léto, a tak vás o vývoji akce budeme informovat. 

Mrzí nás, že musíme akci zrušit, ale uvědomujeme si důležitost odpovědného jednání v těchto zvláštních časech. 

Pro nejnovější informace prosíme sledujte náš web/facebook/instagram. Dáme vám vědět, jakmile upečeme nové datum.

Doufáme, že se s Vámi ve zdraví shledáme v létě.

Za tým Mezi lidmi, Anna Szabó

Moc se těšíme a milerádi vás zveme na festival Mníšek do ulic!

V kalendáři si zakroužkujte 16. května 2020


A cože to je, Mníšek do ulic?

Festival Mníšek do ulic propojí již šestý Tvořivý trh společně s hudební, divadelní a uměleckou scénou. Na festivalu budou tvořivé, ale i pohybové workshopy, hudební produkce, řízená degustace čajů, hry pro děti i dospělé, umisťovací výstava drobného zvířectva, dobré jídlo a pití a mnoho dalšího.

Jedná se o unikátní událost, jejíž hlavním cílem je představení lokálních umělců všeho druhu. Kromě klasického trhu, na kterém si budete moci zakoupit  výrobky lokálních tvořivců se můžete těšit také na jednu hlavní stage, kde proběhne ozvučená hudební produkce a tzv. busking point, kde půjdou se svou kůží na trh menší hudební tělesa. Připravujeme pro vás také divadelní scénu, tvořivé workshopy, hry pro všechny věkové kategorie. Prostě bude to den plný, umění, tvorby, zábavy, setkávání, dobrého jídla a pití, her a smíchu.

 Sledujte událost na facebooku!


Kde seženu lístky? Kolik je vstupné?

Vstupné na festival je dobrovolné a je na každém zvlášť, jak velkou částkou bude chtít akci podpořit. Svůj příspěvek můžete házet do připravených kasiček a  do klobouku umělcům na busking pointu. Můžete také přispět elektronicky libovolnou částkou na č.ú.:2601597155/2010


Co dělat, pokud se chcete zúčastnit se svou tvorbou?

Máte-li zájem na festivalu vystupovat, prodávat na tvořivém trhu, nebo byste chtěli představit svůj um prostřednictvím workshopu, neváhejte nás kontaktovat pomocí formuláře níže, nebo na

spolekmezilidmi@gmail.com

Máte-li zájem se na vytváření této akce podílet dobrovolnicky, nebo sponzorsky, rádi od vás uslyšíme prostřednictvím e-mailu nebo na telefonním čísle: 773 668 057

Formulář pro přihlášení k hudební/divadelní produkci zde.

Formulář pro nabídku workshopu zde.

Formulář pro prodejce na Tvořivém trhu zde.

Podmínky účinkování:

Odesláním formuláře formou online registrace nebo e-mailu vyjadřuje účastník souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů za účelem organizace akce, a to až do písemného odvolání tohoto souhlasu.

Tvořivý trh a festival Mníšek do ulic vznikl za účelem podpory především místních a přespolních tvůrčích lidí a malých podnikatelů. Účastníky (prodejce, umělce) proto upřednostňujeme z Mníšku pod Brdy a blízkého okolí (radius cca 20 km). Věk účastníků není nijak omezen.

Prodejci na Tvořivém trhu se mohou prezentovat pouze svými výrobky, nikoliv přeprodáváním cizích výrobků. Prodejce si zajišťuje sám svůj stánek (celá akce je spíše uvolněná, takže je jedno, jestli výrobky budete mít na dece na zemi, nebo budete mít stůl či dřevěný stánek – každý dle svých možností a naladění). Cena za místo na Tvořivém trhu je 250 Kč, po registraci obdržíte platební údaje.

Jakékoliv dotazy rádi zodpovíme ať už e-mailem nebo po telefonu.