Tvořivý trh

Tvořivý trh 2020 proběhne 16. května v rámci festivalu Mníšek do ulic, startujeme v 9:00 na pěší zóně před kostelem sv. Václava.

 

Co dělat, pokud se chcete zúčastnit se svou tvorbou?

Super! To máme radost! Přihlaste se prosím pomocí formuláře zde. Po přijetí formuláře vás informujeme o potvrzení vaší účasti prostřednictvím e-mailu. 

Podmínky účasti:

Odesláním formuláře formou online registrace nebo e-mailu vyjadřuje účastník souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů za účelem organizace akce, a to až do písemného odvolání tohoto souhlasu.

Tvořivý trh a festival Mníšek do ulic vznikl za účelem podpory především místních a přespolních tvůrčích lidí a malých podnikatelů. Účastníky (prodejce) proto upřednostňujeme z Mníšku pod Brdy a blízkého okolí (radius cca 20 km). 

Prodejci na Tvořivém trhu se mohou prezentovat pouze svými výrobky, nikoliv přeprodáváním cizích výrobků. Prodejce si zajišťuje sám svůj stánek (celá akce je spíše uvolněná, takže je jedno, jestli výrobky budete mít na dece na zemi, nebo budete mít stůl či dřevěný stánek – každý dle svých možností a naladění). Cena za místo na Tvořivém trhu je 250 Kč, po registraci obdržíte platební údaje.

Jakékoliv dotazy rádi zodpovíme ať už e-mailem nebo po telefonu.